MEDARBEJDERE

SALG

frank-birkegaard-800

Frank Birkegaard
Tlf: +45 30 33 25 04
E-mail: frank@carecon.dk

Allan Madsen
Tlf: +45 30 21 41 41
E-mail: allan@carecon.dk

Rikke Degn
Tlf: +45 2465 5265
E-mail: rikke@carecon.dk

Marlene H. Riis
Tlf: +45 29 21 98 08
E-mail: marlene@carecon.dk

Anne Marie Kastrup
Tlf: +45 29 81 01 29
E-mail: annemarie@carecon.dk

michal-rehurek-800

Michal Řehůřek
Tlf: +420 775 595 197
E-mail: michal@pro4care.eu

pavel-stavek-800

Pavel Stávek
Tlf: +420 775 595 614
E-mail: pavel@pro4care.eu

hana-ekartova-800

Hana Ekartová
Tlf: +420 607 067 549
E-mail: hana@pro4care.eu

Kateřina Krätschmerová
Tlf: +420 737 159 939
E-mail: katerina@pro4care.eu

RESEARCH OG UDVIKLING

lenka-krivakova-800

Lenka Řehůřková
Tlf: +420 608 721 476;
E-mail: lenka@pro4care.eu

Zuzka-Haasova 800Zuzana Haasová
Tlf: +420 602 540 647
E-mail: zuzana@pro4care.eu

Zuzka-Medvedova 800Zuzana Medveďová
Tlf: +420 720 021 168
E-mail: medvedova@pro4care.eu

Zaneta-Jurikova 800Žaneta Juříková
Tlf: +420 601 170 143
E-mail: zaneta@pro4care.eu

PROCUREMENT DEPARTMENT

dagmar-kovacevova-800

Dagmar Kovačevová
Tlf: +420 702 180 707
E-mail: dagmar@pro4care.eu

OKONOMI OG LOGISTIK

ludmila-chmelova-800

Ludmila Chmelová
Tlf: +420 774 454 339
E-mail: ludmila@pro4care.eu

Vendy-Sadilkova 800

Vendy Sadílková
Tlf: +420 720 021 173
E-mail: vendy@pro4care.eu

PRO4CARE KONTORER

HOVEDKONTOR (TJEKKIET)

Viniční 82

615 00 Brno
Tjekkiet
VAT numner: CZ28694414

Mail: info@pro4care.eu
Tlf: + 420 541 211 686

SALGSKONTOR (DANMARK)

Jernbanegade 44
DK-6000 Kolding
Danmark

Frank Birkegaard
Tlf: +45 30 33 25 04
Email: frank@pro4care.eu

INDKOBSKONTOR (KINA)

RM.2-2303 San Hua Yuan,
NO.28 FengQi Road
31003 Hangzhou
Kina

Mike Pankea
E-mail: mike717@126.com

KONTAKT OS

Vi er klar til at finde den rigtige losning til dig. Kontakt os i dag!

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message